top of page

Öğrenci
Yorumları

Murat A. (3 Aralık 2022)

Harun hocamdan online klarnet dersi almaya başladım. Yaklaşık olarak birinci ayımızı tamamlamış bulunduk. Bu kadar kısa süre içerisinde online olarak bu derece ilerleyebileceğimi düşünmüyordum. Klarnet dersi alacak arkadaşlara mutlak suretle Harun Akkaya hocayı tavsiye ederim.

Harun hocamdan online klarnet dersi almaya başladım. Yaklaşık olarak birinci ayımızı tamamlamış bulunduk. Bu kadar kısa süre içerisinde online olarak bu derece ilerleyebileceğimi düşünmüyordum. Klarnet dersi alacak arkadaşlara mutlak suretle Harun Akkaya hocayı tavsiye ederim.

Ali E. (19 Şubat 2023)

Hocamdan çok memnunum öncelikle onu belirteyim :) İstanbul’da yaşıyorum hocam İzmir’de. Dersler online ama hiçbir yan etkisini görmedim. Ders dışında da ilgili bir hoca. Aklıma takılan her şeyin cevabını alabiliyorum.

Emrah K. (10 Mart 2023)

Klarnet için hoca arayışına girenlere yorum yapmak istiyorum. 4 farklı hocayla çalıştım, yaklaşık 2 sene ders aldım. Harun hocamdan 3 ayda öğrendiklerimi başka hocalardan 2 senede öğrenemedim. Çok teşekkür ederim.

Aslı Z. (22 Mayıs 2023)

Klarnete başlama hikayem Özge Türkmen’i dinlemem oldu. Harun hocadan ders aldığını öğrenince hemen kendisiyle iletişime geçtim. Doğru adreste olduğumu biliyorum, kısa zamanda çok ilerledim. Hocama emekleri için teşekkürler.

Yusuf R. 24 Ağustos 2022

Gerçekten çok iyi bir eğitmen ve oldukça bilgili. Siz üzerinize düşeni yaparsanız öğrenmeme şansınız yok. Teşekkürler hocam.

Hikmet D. 24 Ağustos 2022

Harun hocamdan online klarnet dersi almaya başladım. Yaklaşık olarak birinci ayımızı tamamlamış bulunduk. Bu kadar kısa süre içerisinde online olarak bu derece ilerleyebileceğimi düşünmüyordum. Klarnet dersi alacak arkadaşlara mutlak suretle Harun Akkaya hocayı tavsiye ederim.

Ayça K. 17 Haziran 2022

Bir buçuk senedir klarnet dersi alıyorum. Hocamdan gayet memnunum oldukça ilgi ve alakalı bir eğitmen, bir sonraki dersimizi sabırsızlıkla bekliyorum. Hocama teşekkür ediyorum.

Yılmaz Y. 12 Haziran 2022

Daha öncesinde farklı bir kaç eğitmen ile çalışmıştım Harun hocam gerçekten bambaşka bir eğitmen, hem öğretmenlik yaptı hem abilik. İyi ki varsın hocam.

Gökay K. 7 Haziran 2022

Harun hocam ile derslerimizi online olarak yapmaktayız. Derslerimiz çok keyifli ve eğitici geçmekte. Türkiye'ye gelince ilk fırsat yüz yüze de tanışmak istiyorum. Almanya dan sevgilerle.

Ümit A. 27 Mayıs 2022

Küçük yaştan beri klarnet çalmak istiyordum. İnternetten harun hocaya ulaştım derslerimiz gayet keyifli ve akıcı geçmekte, klarnete başlayan arkadaşlara kesinlikle tavsiyem Harun hocadır.

Ayberk Z. 14 Mayıs 2022

Hem hocam hem hemşerim klarnet öğrenmek zor diye düşümeyin direkt Harun Akkaya hocama ulaşın saygılar.

Sibel T. 9 Mayıs 2022

15 yaşındaki oğlum için ders alıyoruz, hocamız çok ilgili etüt ödevleri veriyor düzenli kontrollerini sağlıyor oldukça ilgili bir eğitmen. Klarnet dersi alacak kişilere tavsiye ederim.

Vedat A. 29 Nisan 2022

Hayalimde olan klarnet alsam çalabilirmiyim acaba diye düşünüyordum. İyi ki hayalimi gerçekleştirmek için klarnet almışım. Bana hayalimin gerçekleşmesinde oldukça büyük desteği olan Harun Akkaya hocama teşekkür ederim. Benim gibi hayali klarnet çalmak olup kararsız kalan acaba klarnet çalmak zor mu? diye düşünenlere mutlaka Harun hocamla görüşmelerini tavsiye ederim.

Berkay C. 11 Nisan 2022

Bu kadar keyifli eğlenerek bir enstrüman öğrenilemez. Çok teşekkür ederim hocam bu kadar kısa süre içerisinde inanın bu kadar gelişeceğime inanmıyordum.

İbrahim H. 20 Mart 2022

Klarnet çalmanın yaşı olmadığını bana gösteren aziz hocam Harun AKKAYA'ya teşekkür ederim. Bu yaşıma kadar türk sanat musikisi dinleyicisiydim artık kendimde nacizane çalabiliyorum.

Ahmet Veli S. 1 Mart 2022

Harun hocam bir tanedir. 3. ayımızı tamamladık bu denli kısa sürede benim gibi bir öğrenciye klarnet çaldırdın hocam teşekkür ederim.

Yasir M. 10 Şubat 2022

Daha önce farklı bir kaç eğitmenden ders almıştım keşke ilk başta seninle tanışmak nasip olsaymış hocam. Öğrencisinin klarnet çalması için bu kadar uğraşan bir eğitmenle daha önce hiç karşılaşmadım. Kesinlikle ve kesinlikle klarnet çalmak istiyorsanız doğru klarnet hocası seçmek çok önemli sonradan pişman olmayın.

Osman Kürşat Ü. 28 Aralık 2021

Her dersimizin ardından özel etütlerler ve çalışmalarla desteklemesi. Öğrencileriyle abi kardeş gibi ilgilenmesi daha ne olsun. Dert görmeyesin güzel insan.

Harun E. 9 Aralık 2021

Yaklaşık 2 aydır online ders almaktayım henüz yüz yüze tanışmış olamasak da en kısa sürede yanına geleceğim hocam. Online ders ile ilgili ön yargılarınız varsa adres belli.

Adıgüzel V. 27 Eylül 2021

İnternet üzerinden araştırmam sonucunda Harun Akkaya ile tanıştım, saat farklarından dolayı kendisi benim için geceleri ders vermekte, son derece beyefendi kaliteli bir insan. Kanada dan sevgi ve selamlarımla.

Fidan D. 25 Temmuz 2021

Klarnet çalmak isteyen kadın arkadaşlarım için tavsiyem Harun Akkaya hocamdır. Sürekli soru sorarak hocamı yorsam da tüm sorularıma içtenlikle cevaplayan ilgilenen bir eğitmen.

Coşkun D. 13 Mart 2021

Harun hocanın güzel bir enerjisi var. Derslerden keyif alıyorum sohbeti güzeldir. Derslerde öğrendiklerim ciddi anlamda motive ediyor, keyif veriyor. Haftaya olucak dersi günle çekiyorsun. Klarnet eğitimine Harun hoca ile başladığım için mutluyum.

Cengizhan K. 25 Kasım 2021

Harun hoca sayesinde klarnette büyük ilerleme sağladım. Dersleri çok verimli. Öğretebilme kabiliyeti yüksek. Hoş sohbeti de cabası.

Kürşat U. 11 Mayıs 2021

Bir hocadan çok abi kardeş dost gibi bir eğitimci. Harika bir nazariyat bilgisine sahip. Herkes üfleyebilir ama herkes gerçekten öğretemez. Harun hocayla yaklaşık 1 yıldır dersler yapıyoruz. 1 yıldır eğitim alıyorum. Gerçekten gereğinden fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum. Genel olarak öğrencileriyle çok yakından ilgileniyor. Dersler çok eğlenceli geçiyor. Çok geniş bir repertuara sahip. Eğer klarnette bir yerlere gelmek istiyorsanız karşınıza gerçekten bu işi çok severek yapan bir eğitimci lazım. Ve bu Harun hocadır. Harun hocayla üflemeye devam. Harun hoca benim başlıca ve tek tavsiyemdir. Herkese iyi günler.

Göktürk Ş. 06 Mart 2019

İşini para için yapmayan ve her seviyede ders verebilen bir müzisyen. Öneririm.

Nart D. 3 Ocak 2018

Herkes klarnet çalabilir belki ama herkes öğretme yeteneğine sahip değildir. Harun hoca klarnette olduğu kadar öğretmekte de çok iyidir.

Bekir A. 13 Kasım 2017

Eğer klarnete yeni başlayacaksanız kesinlikle Harun hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim. Size klarnet hakkında herşeyi ögretecek yeteneğe sahip olup ayrıca kişilik bakımından 10 numara insandır kendisi. Emin olun pişman olmayacaksınız.

Özkan K. 31 Temmuz 2016

Dersler çok zevkli. Tam dersten düştüğüm anda öyle bir gaz veriyor ki 5 saat aralıksız çalışmak geliyor içimden. Katı kurallar yok fakat prensiplerinde dışına çıkmıyor. Yaklaşık 2 ders saatinde kişiliğinize uygun yaklaşımda bulunuyor.

Ahmet Gökhan T. 30 Mayıs 2015

Genç yaşına rağmen bilgili ve konusuna ilgili bir hocadır. Parmakları sürekli hareket halindedir. Motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlar. Klarnet için başka bir hocayla çalışmadım. Çalışma ihtiyacı da duymadım. Çünkü klarnete ve müziğe yönelik her türlü soruma tatmin edici cevaplar veriyor.

Murat C. 3 Haziran 2014

Nazarımda bir numaralı hocadır. Mütevaziliği ve kendine olan güveni insana ekstra güven verir. Şiddetle tavsiye ederim.

bottom of page